Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Home NewsOpinieAmerykaChicagoEkonomiaPoloniaSportImprezyKomunikatyHumorKulturain EnglishRozne Multimedia Galeria

►►► Jesteś na Archiwalnej stronie serwisu Progress for Poland ► Strona Główna

Pobicie Meksykanów aktem dziejowej sprawiedliwości

Prawdziwy polski patriota|Wednesday, August 21, 2013

-->
Rozne
  Poseł Kuźmiuk z patriotycznej partii Prawo i Sprawiedliwość broni patriotycznych kibiców drużyny Ruch Chorzów. Ja zaś odkryłem, że bijąc Meksykanów kibice Ruchu dokonali aktu dziejowej sprawiedliwości. Meksykanie bowiem dokonali na Polakach wielkiej zbrodni. W roku 1848 powiesili trzech polskich imigrantów z Wielkopolski, którzy generałowi Smithowi dostarczyli informacji o pozycjach meksykań skich przed bitwą po wysadzeniu desantu morskiego w okolicy Veracruz.

  W wyniku wojny Jankesi zabrali Meksykowi Teksas, Kalifornię, a jeszcze później za długi Arizonę. Co za bezczelność! Uważam, że należy zbudować pomnik ofiarom mekskańskiej rzezi. O tej zbrodni i akcie dziejowej sprawiedliwości wymierzonej przez kibiców powinny uczyć się dzieci w sobotnich szkołach. Może poseł PiS Antoni Macierewicz powoła specjalny zespół parlamentarny dla zbadania wszelkich innych zbrodni mesykańskich na narodzie polskim? Kto wie, kogo oni tam jeszcze powiesili, a naszych wiadomo, wszędzie nosi.


  Ja wiem, że póki rządzi PO nie ma szas na to, aby w Gdyni, w miejscu, gdzie potomkom zbrodniarzy wymierzano sprawiedliwość postawić pomnik upamiętniający ofiary meksykańskiego najazdu. Ale przecież tutaj, u nas w Chicago, gdyby Ojciec Rydzyk wezwał do czynu patriotyczna Polonia w Chicago mogłaby na cmentarzu w Niles postawić pomnik upamiętniający patriotyczne działania kibiców Ruchu Chorzów.
 

Potępić należy także działania mediów polskojęzycznych, czyli tych nie działających w polskim interesie. Z niewiadomych powodów atakują one kibiców za to, że już jadąc do Gdańska w pociagu wypili morze alkoholu, pozostawiając w nim charaktrystyczne nieczystości wydalane jamą ustną z żołądka po wypiciu owego morza alkoholu. Przepraszam, kibice jechali nad morze, więc morze musieli wypić. Pociąg nad morze ze Śląska jedzie długo,wiec co, o suchym pysku mieli siedzieć! Ponadto pili alkohol z akcyzą. To powoduje, że spożywanie alkoholu było czynnością patriotyczną. Jak wielkie środki zyskał na tym budżet, skoro wypili całe morze! My wiemy przecież, że w tej dziedzinie możliwości kibiców są niemal nieograniczone, w patriotycznym uniesieniu,nawet pół Bałtyku mogą spożyć.
 

Nasze myśli i serca podażają ku ofiarom meksykańskiej rzezi z 1948 roku. Ich nienarodzeni potomkowie mogliby być częścią “Wiary Lecha” na przykład. Mogliby zdemolować pociąg Pendolino jaki przyjedzie niedługo do Poznania. Dlaczego po polskich torach jeżdżą nie polskie pociągi! Może nawet włoski komunista ten pociag budował. W takich Włoszech wiadomo, co drugi to komunista, albo makaroniarz. Nie wiadomo co gorsze! Tak - poseł Kuźmiuk uświadomił mi ogrom niegodziwości jaki wynika z prób ukarania patriotycznych kibiców Ruchu Chorzów. Nawet na trzy lata mogą polskich patriotów wsadzić do kozy. Taki skandal i szykany. Może jakąś patriotyczną manifestacje chociaż zorganizujemy! Na konsulat marsz! Do boju patriotyczna Polonio!
 

Prawdziwy polski patriota
  Foto: sport.dziennik.pl

Home Redakcja Ogłoszenia Kontakt Galeria Poradnik Emigranta Kultura Sklep